fbpx
Ślub plenerowy

Ślub plenerowy w Szczyrku – Agata i Roman

Ślub plenerowy Agaty i Romana odbył się w malowniczym hotelu Alpin w Szczyrku. Tego dnia wszystko dopisało, pogoda rewelacyjna! Śnieg, delikatny mróz i słońce, aż chciało sie latać drone i szukać najlepszych kadrów.

Z Agatą i Romkiem mieliśmy okazję wcześniej tylko porozmawiać przez skype, co ważne pomimo braku wcześniejszego spotkania bardzo szybko się polubiliśmy i wzajemnie zrozumieliśmy.

Uwielbiam partnerskie współprace w których nie ma podziału na klient i usługodawca. W takiej atmosferze każdy film ślubny i ślub plenerowy będzie po prostu wyglądał lepiej. Para się mniej stresuje, ja czuje się nieskrępowany – jest idealnie.

Ślub plenerowy w Szczyrku zorganizowała Ewa z Wedding Angels, zadbała o całość od najmniejszych detali po występy. W momentach takich wydarzeń jak ślub plenerowy bardzo ważne jest aby wszystko było spójne, piękne i na czas! Współpraca z wedding plenerami podczas kręcenia filmów ślubnych zawsze wychodzi na dobre.

Ślub plenerowy jest jednym z bardziej kreatywnych sposobów zorganizowania współczesnego ślubu. Daje niesamowite możliwości jeśli chodzi o aranżację miejsca w którym się odbywa. Daje pozytywny vibe który jakoś wszystkich rozluźnia nieco.

Jeśli odejmiemy parze wszystko co jest związane z organizacją i późniejszym pilnowaniem wszystkiego podczas ślubu plenerowego to moją dużo więcej czasu dla siebie, lepiej mogą docenić ten wspaniały dzień i do tego stresować się nieco mniej od tych którzy wzieli na swoje barki organizację wesela.

Zalotni.pl

Jak zorganizować ślub plenerowy? Na co zwracać uwage?

Na to pytanie dużo lepiej odpowiedziała by Ewa jako wedding plener, nie mniej postaram się przybliżyć Wam mój punkt widzienia. co według mnie jest ważne.

Zaczynając przygotowanie do ślubu plenerowego zdecydowanie zacząłbym od znalezienia odpowiedniego miejsca. Zrobiłbym rekonesans jak prezentuje się ono w godzinie w której planujecie powiedzieć sakramentalne TAK. Dobrze jesli są warunki, aby z przyczyn pogodowaych w łatwy i szybki sposób przenieść wszystko do środka.

Idelnie będzie jesli pomyślicie również o swoich gościach. Ewa podczas zimowego ślubu plenerowego zapewniła nagrzewnice, ciepłe koce na przed samą ceremonią kieliszek rozgrzewającej mioduli dla wszystkich gości. Śluby odbywają się głównie w cieplejszych miesiącach, dlatego podczas nich koniecznie zapewnijcie gością trochę cienia. Ludzie starsi trochę gorzej mogą znieść godzinną ceremonię w słonecznych warunkach.

 

 

W przypadku dobory podwykonawców waszego ślubu plenerowego koniecznie dopytajcie ich czy już w czymś takim brali udział, co w przypadku zmiany pogodu o 180 stopni. Jak się na to zapatrują i gdzie widzą słabe punkty.

Ślub plenerowy wymaga dużo więcej zaangażowania i koordynacji. Z mojego doświadczenia napiszę, że to idealne miejsce by wkroczył wedding plener i wyręczył Was w tych wszystkich tematach.

Omówiliśmy miejsce, warunki atmosferyczne, podwykonawców to teraz pora na …

Rzeczy o których wcześniej może byście nawet nie pumyśleli.

Kochani jeśli planujecie zorganizować to wieczorem koniecznie zapewnijcie sobie i gością “coś” na komary. Jeśli ślub ma się odbywać na łąkach i polach zweryfikujcie to dokładnie, aby przykre zapachy nie zrójnowały Wam imprezy (okoliczne stadniny koni, nawozy na polach).

Jeśli już macie wszystko to odchaczone to zostaje tylko powiedzieć sobie TAK i skoncentrować na wspaniałem zabawie do białego rana!

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz