fbpx

zalotni

Team

Poznaj nas z każdej strony!

O nas.

Znamy się jak łyse konie, to powiedzenie pasuje tu w 100%. Lata przyjaźni i wspólnej pracy doprowadziły nas do miejsca w którym obecnie jesteśmy. Rozumiemy się prawie bez słów i wzajemnie uzupełniamy. Fotografia i film ślubny połączyły nas parę lat temu i od tego momentu przeżyliśmy wspólnie nie jedną sesję ślubną i nie jedno wesele, robiąc to co czujemy i kochamy najlepiej. Pracując wspólnie dla Was koncentrujemy się nad jakością materiału i efektem końcowym zarówno filmów ślubnych jak i zdjęć. Jedno nie powstaje kosztem drugiego, to nasz priorytet i właśnie za to nasze pary wybierają nasz duet!

Ponadczasowa fotografia

Dobre zdjęcia to prawdziwa inwestycja na lata! Wybierając przeciętnego fotografa ryzykujesz możliwość otrzymania kiepskiej jakości zdjęć!

Doświadczenie

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawi, że każdy ruch, gest, detal i emocje zostaną w należyty sposób uwiecznione

Team

Piotrek

Pisałaś maila? wiadomość na Facebook? I ktoś na nią odpisywał. Teraz już wiesz, że tą osobą był Piotrek.

To właśnie on odpowiedzialny jest za stworzenie projektu Zalotni.pl (niegdyś Subtelni.pl)

W naszym team’ie odpowiedzialny jest za sporo rzeczy których nie do końca widać, od stworzenia strony www, kanałów social media, dbanie o SEO i marketing po kontakty z Wami! Taki człowiek orkiestra bez którego by się to wszystko nie wydarzyło.

Piotrek w Zalotni.pl to jednak przede wszystkim operator kamery i montażysta, to właśnie z pod jego rąk wychodzą wszystkie ruchome obrazy – filmy ślubne, GIFY.

Z zamiłowania fotograf sensualny – kobiecy.

Prywatnie miłośnik kolarstwa szosowego i enduro, dobrej kuchni azjatyckiej i psów. Swojej czworonożnej suni maltipoo poświęca większość wolnego czasu na spacery.

Ojciec i mąż z duszą artysty, nie zawsze twardo stąpający po ziemi co ma swoje plusy i minusy. Uwielbia nawiązywać nowe znajomości i w dobrym towarzystwie potrafi się rozgadać na całego.

Napisz śmiało wiadomość, a przekonasz się jakim jest gadułą 🙂

 

 

 

Zapytaj o wolny termin na wesele

Formularz kontaktowy

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko
Interesuje mnie:
Jak do mnie trafiłaś/eś?