fbpx

Wiosenna sesja w rzepaku – Dominika

 

 

Wiosenna sesja w rzepaku

Kiedy jest najlepsza pora na robienie zdjęć? hmm w dzisiejszych czasach wiem o tym chyba każdy!

Najkorzystniejszą porą jest wschód i zachód słońca, kiedy to promienie padają jak przez blendę.

 

Wiosenna sesja w rzepaku

Na sesję fotograficzną z Dominiką wybraliśmy godzinę przed zachodem słońca. Korzystając z pięknej pogody, oraz faktu że wszystko w koło zazieleniło się wyjątkowo na plener wybraliśmy najbliższą okolicę. Wbrew niektórym opiniom nie trzeba jechać niewiadomo gdzie, czasami warto jest rozejrzeć się i zobaczyć co mamy pod nosem!

Plenery na śląsku!

Godne uwagi miejsca na śląsku, których tak naprawdę nie brakuje aż proszę się o to by je wykorzystywać. Wszystko zależy od charakteru sesji, jej przeznaczenia oraz naszych wizji.

Prawdopodobnie wielu z Was godzinami zastanawia się w jakiej lokalizacji chciała by mieć zrobioną sesję fotograficzną. Niewątpliwie również wielu fotografów zastanawia się gdzie zabrać swoich klientów, bez wątpienia nie jest to wcale takie proste i oczywiste…

A jednak takie może być, poprzednio pisaliśmy o sesji w Zakopanym, daleka podróż, wiele przygotowań, niepewna pogoda to bezsprzecznie uroki takich wypadów.

W związku z tym dla tych którzy nie mają tyle czasu, środków, czy też chęci by poświęcać znaczną część dnia na wyprawy, proponujemy wyjść z domu, rozejrzeć się wokół siebie, być może dostrzec to czego nie udało Wam się zobaczyć wcześniej 🙂

 

 

Efekt!

W pierwszej chwili niepozorne miejsca mogą nam dać wiele, godne uwagi są miejsca obfite w kolory, kształty geometryczne lub te w których tworzą się jakieś refleksy świetlne.

 

Oczy szeroko otwarte!

Sesja fotograficzna na śląsku to około 2h, dwie godziny dobrej zabawy, bez gonitwy, bez stresu, na pełnym luzie!

Wiosenna sesja w rzepaku

 

 

Zazwyczaj filmy ślubne katowice robimy w Gliwicach, Zabrzu, Katowicach, Chorzowie, Bytomiu, Rudzie Śląskiej, Siemianowicach, Sosnowcu jeśli chodzi o film ślubny w województwie śląskim.

Teledyski ślubne

najczęściej robimy w województwie małopolskim w miastach takich jak Kraków, Myślenice, Iwanowice Włościańskie, Lesieniec, Ojców i Skała.

Działamy w całej Polsce także nie ograniczamy się do konkretnych częsci naszego pięknego kraju. Jesteśmy wszędzie tam gdzie są emocje i Wy!