fbpx
Ile kosztuje film ślubny?

Helikopterem do ślubu

Tu niebawem pojawi się cała historia

Angelika jest osobą bardzo skromną, cichą, delikatną i wrażliwą. Nasze relacje pozwoliły się jej otworzyć na “obiektyw” przestać krempować i wstydzić. Dzięki temu poczuła się pewnie w dniu ślubu. Wiedziała że potrafię sprawić, że stres gdzieś nie wiadomo gdzie umyka i znika.

Film ślubny nagrywałem m.in w niesamowitej Sali Diamentowej bardzo jasnej sali z ogromnym parkietem na którym bawiło się ponad 140 osób.
Zalotni.pl

Film Ślubny jaka cena? Czy warto? Jak wybrać kamerzystę?

Analizując to wszystko należy odpowiedzieć sobie na pytanie czy ślub możemy powtórzyć? Otóż nie, dlatego warto jest zadać sobie sprawę jak ważna to dla Was będzie pamiątka i jak długo z Wami zostanie – całe życie.

Cena filmu ślubnego zalezy od wielu kwesti: ilości operatorów kamery, długości film, dodatków takich jak ujęcia z drona, teledysk ślubny, dodatkowych filmów (“Jak się poznaliśmy”, “Podziękowania dla rodziców” “Film z sesji poślubnej”). Ważne jest odpowiedzenie sobie na pytanie czego potrzebujecie? I ile chcecie za to zapłacić? 

Nie warto jest iść na ustępstwa odnośnie jakości, dlatego dokładnie zapoznajcie się z portfolio “kamerzysty” czy też fotografa. Obejrzyjcie nie tylko poszczególne sesje, ale też poproście o parę całych realizacji (długi film, cały reportaż fotograficzny ze ślubu).

 

Bardzo ważne jest aby Wasz przyszły kamerzysta/ fotograf posiadał działalność w dzisiejszych czasach “znikających” usługodawców pomoże Wam to uniknąć nieprzyjemności.

Warto jest podpisać umowę w której jasno określone są warunki wykonania takiego zlecenia. Umowę ktorą będzie chronić zarówno Was jak i Waszego usługodawcę.

I teraz kluczowe… Czy warto zamówić sobie film ślubny?

Film to nie tylko zlepek klatek dających ruch, film ślubny to również gesty, emocje, uczucia, dźwięki, głosy.

Bardzo często spotykam się z pytaniem co wybrać? Zdjęcia czy film?

Na nie musicie odpwiedzieć sobie sami, to Wasza pamiątka na całe życie pamiątka która czasami może wydawać się droga, nie mniej zawsze lepiej zrezygnować z czekoladowej fontanny o której po miesiącu nikt nie będzie pamiętał na korzyść lepszych zdjęć czy filmu ślubnego.

0 komentarzy

Wyślij komentarz