fbpx

Sesja narzeczeńska nad jeziorem!

Katowice, Zabrze, Gliwice, Chorzów, Bielsko-Biała, Śląsk

 

 

Sesja narzeczeńska:

Tak jak uwielbiam sesje narzeczeńskie, tak ta była mega wyjątkowa. Ten dzień będę pamiętam bardzo długo…

Wstaje rano, kochani rano to nie jest godzina 8!

Budzik obudził mnie około 4, szybka kawa, pakowanie sprzętu i ruszam na umówione miejsce. Parę minut po piątej docieram, a chwilę później przybywa Wiktoria i Marcin.

Do dziś podziwiam ich zaangażowanie – sesja odbywała się ok. 80km od ich domu, a poranek zaczął się od przygotowania fryzury ok. 2 w nocy 🙂 to są hardcory!

Wracając do sedna o piątej rano, przed wschodem słońca naprawdę było rześko. To co później się działa na długo zostanie w mojej głowie.Wiktoria – skrzypaczka o niebywałej urodzie zaczyna przepięknie grać. Wokół słychać śpiew ptaków, powoli zza horyzontu pojawia się słońce, niestety nie robi się wcale cieplej. Marcin – chłopak o sportowej sylwetce ma za nic rześką aurę. Wskakuje do jeziora, aby wyłonić się z niego do jednego ujęcia.

Wariat pomyślicie, no nie raczej urodzony aktor, który spełnia wizję reżysera – moje 🙂

Kurcze, stałem w tej wodzie trzymając kamerę dosłownie dwie minuty, a wychodząc z jeziora nie czułem kamieni pod stopami – tak przemarzły mi nogi. Marcinowi jednak to jednak nie przeszkadzało. Nawet zagadałem czy przypadkiem nie morsuje, ale z uśmiechem na twarzy odpowiedział że to jego pierwszy raz.

Sesja narzeczeńska,

była podzielona tego dnia na dwie tury. Pierwsza poranna – ujęcia gry na skrzypcach, oraz spektakularna scena morsowania w jeziorze. Druga miała się odbyć o zachodzie słońca – miało być sielsko anielsko. Ze scenami nagranymi na plaży i w miejscowym parku.

Cały ten plan wymagał powtórnego przyjazdu na dalszy ciąg sesji narzeczeńskiej w godzinach późno popołudniowych, ale wszystkie strony wyraziły na to chęć, więc dlaczego nie.

 

Sesja narzeczeńska Katowice – stage 2

Ponownie spotkaliśmy się z naszą parą po godzinie 18stej.

Tym razem oprócz naszej trójki dołączył do nas Mariusz, który zajmuje się w naszym duecie fotografią ślubną i sesjami narzeczeńskimi.

Pogoda dopisała, godne uwagi tego dnia było również małe zagęszczenie ludzi na otaczającej nasz plaży co bardzo sprzyjało naszej sesji narzeczeńskiej. 

Sesja narzeczeńska w Katowicach czy Gliwicach też może być wyjątkowa! 

W ruch tem razem poszły “gadżety” – koc, wino, kieliszki i coś co przyszło parę dni wcześniej mianowicie pochodnie. Te ostatnie dodały zdecydowanie klimatu całości.

Sesja narzeczeńska na śląsku też może mieć swój wyjątkowy klimat.

 

 

Efekt sesji narzeczeńskiej!

W pierwszej chwili niepozorne miejsca mogą nam dać wiele, godne uwagi są miejsca obfite w kolory, kształty geometryczne lub te w których tworzą się jakieś refleksy świetlne.

 

Oczy szeroko otwarte!

Sesja fotograficzna Katowice, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała / sesja narzeczeńska na śląsku to około 2h, dwie godziny dobrej zabawy, bez gonitwy, bez stresu, na pełnym luzie!

 

 

Zazwyczaj filmy ślubne katowice robimy w Gliwicach, Zabrzu, Katowicach, Chorzowie, Bytomiu, Rudzie Śląskiej, Siemianowicach, Sosnowcu jeśli chodzi o film ślubny w województwie śląskim.

Teledyski ślubne

najczęściej robimy w województwie małopolskim w miastach takich jak Kraków, Myślenice, Iwanowice Włościańskie, Lesieniec, Ojców i Skała.

Działamy w całej Polsce także nie ograniczamy się do konkretnych częsci naszego pięknego kraju. Jesteśmy wszędzie tam gdzie są emocje i Wy!