fbpx

Zako lovers – Plener w Zakopanem

 

 

Sobotni poranek 5 rano – wyjeżdżamy, plener w Zakopanem czas start!

Kierunek Zakopane, do przejechania ponad 200km słoneczko pojawia się na niebie – będzie super.

 

Droga mija szybko, zostało nam jakieś 15km do Zakopanego.

Ponieważ czasu mamy nadto pojawia się pomysł, aby zjechać w boczną drogę i znaleźć sensowne miejsce, by wzbić się dronem w powietrze i nakręcić super ujęcia…

Mamy to! Znaleźliśmy super miejscówkę – piękną polane z cudownym widokiem.

Rozkładam drona, obracam się aby podłączyć telefon do kontrolera i wydaje mi się że słyszę….

Jeśli myślałeś, że tego dnia wszystko będzie jak z bajki to właśnie nastąpił diametralny zwrot akcji.

Słyszę trzask, obracam się i…. śmigła połamane. Cudowne ujęcia tatr odeszły w mgnieniu oka do lamusa, chwilowe użalanie się nad sobą “mogłem go postawić gdzie indziej? mogłem? kurcze co zrobić…

Co Ty zrobiłbyś w takiej sytuacji? 

Szybkie rozeznanie tematu, godnymi uwagi są portale sprzedażowe, okoliczne sklepy, nie ma, nie ma skrzydeł – jak żyć? 

Zakopane!

Z pewnością jesteśmy przed czasem, słońce schowało się za gęstymi chmurami i niestety tego dnia już nie wyszło. Nastawienie mamy bojowe! Cztery lokalizacje czekają – “byle tylko nie padało!”

Jeśli myślisz, że gęste chmury nas zatrzymają to jesteś w błędzie, to tylko tylko Ci się tak wydaje. Spotykamy Paulinę i Jakuba wystrojonych w piękne tradycyjne góralskie stroje ślubne!

Jest obłęd, para marzenie każdego fotografa!

Ruszamy!

Pod Nosalem!

Pierwsza miejscówka znajduje się pod Nosalem, ze względu na swoje położenie i niezwykle urokliwe miejsca (gdybyście kiedyś szukali miejsca na sesję) zawiera kilka elementów z serii “must have”. Jest piękny potoczek, stara chata a w tle Nosal.

Kilka shotów, parę minut kręcenia i lecimy dalej, bo zimny wiatr z pewnością daje się każdemu we znaki, a w szczególności naszej sympatycznej parze.

 

Malowniczy kościółek!

Następny na liście był malowniczy kościółek w centrum Zakopanego, to o co warto zadbać przy jego wizycie, aby można było porobić zdjęcia wewnątrz – nam niestety się nie udało, aczkolwiek czyż nie wyszło pięknie? 

Z pewnością przed każdym plenerem warto jest przygotować sobie listę miejsc, oraz jakieś alternatywy.

Dlatego my na szczęście mieliśmy znakomitego organizatora – Anie z Fabryki Sesji. Zadbała o każdy szczegół tego pleneru od makijażu, po miejscówki za co olbrzymie HIGH FIVE!

 

Czy w karczmie można zorganizować plener w Zakopanem?

Jak widać, można! 

Planując plener w takim miejscu trzeba pamiętać o sezonowości danego miejsca. Ferie mieliśmy już za sobą, śniegu trochę jak na lekarstwo, dlatego to wszystko sprzyjało temu że stolica Tatr – Zakopane jak na nią trochę świeciła pustkami – trochę 🙂

 

 

Plener w Zakopanem bez iglaków?

Nieee, no nie mogliśmy o tym zapomnieć! 

Trochę różnorodności tego szarego, pochmurnego dnia należała się wszystkim.

Mały skok w bok ze ścieżki i znalazło się parę drzewek. Lubimy łapać chwilę i schodzić z utartych ścieżek 🙂 Jeszcze bardziej lubimy zaskakiwać 🙂

 

Zabytkowa willa na trasie naszego pleneru z Zakopanem!

Nie napisze gdzie, nie napiszę jak, powiem Wam tylko że dzięki uprzejmości właścicieli otrzymaliśmy zgodę na wykonanie zdjęć na terenie prywatnej posesji.

Godne uwagi miejsce – jak z bajki, sesja zdjęciowa nie mogła się nie udać! Dalej przyświecała nam myśl – Oby nie padało! Oby tylko! Z pewnością taki zwrot akcji namieszałby nam bardzo.

Udało się mamy to!

Czujemy że zdjęcia to będą mówiąc młodzieżowym slangiem same sztosy!!

 

 

Z widokiem na szczyt!

Podczas gdy niektóre miejsca mają to do siebie, że z pierwszej chwili niepozorne dają nam olbrzymie możliwości.

Patrzysz w lewo – patarda! Patrzysz w prawo – to samo!

W związku z tym zastanawiasz się tylko gdzie ustawić parę, żeby zaczarować kadr…

Tego dnia ubawiliśmy się bardzo, humory dopisywały, a pogoda pomijając szare niebo okazała nam łaskę – bo nie padało!

Ostatnie strzały z naszych aparatów, ostatnie ujęcia filmu…

I mamy to!

Mamy materiał na rewelacyjny storytelling, mamy znowu czymś zaskoczyć! Uwielbiamy różnorodność, uwielbiamy takie pary jak ta! W tym wszystkim najważniejsi są dla nas ludzie, ich szczere emocje i prosta czasem gesty!

Dziękujemy, że jesteście! aaa zapomniałbym na dole znajduje się film!!!

 

 

Zazwyczaj filmy ślubne katowice robimy w Gliwicach, Zabrzu, Katowicach, Chorzowie, Bytomiu, Rudzie Śląskiej, Siemianowicach, Sosnowcu jeśli chodzi o film ślubny w województwie śląskim.

Teledyski ślubne

najczęściej robimy w województwie małopolskim w miastach takich jak Kraków, Myślenice, Iwanowice Włościańskie, Lesieniec, Ojców i Skała.

Działamy w całej Polsce także nie ograniczamy się do konkretnych częsci naszego pięknego kraju. Jesteśmy wszędzie tam gdzie są emocje i Wy!